روغن سلامتی

این کسب و کار از اونجایی شروع شد که در منطقه ی ترکمن نشین های استان گلستان حدود ۵۰ – ۶۰ سال پیش از دانه ی کنجد به روش سنتی روغن گیری می شد و از اون جایی که خواص و کیفیت این روغن بسیار بالا بود ، روغن کنجد به نام ملکه ی روغن ها نامیده شد .

فروشگاه تولیدی روغن های  زیبایی ، درمانی و خوراکی سلامتی کار خود را از شهریور ۹۴ در استان گلستان که یکی از مشهور ترین و پیشرو ترین استان ها در زمینه ی تولید و کشت دانه های روغنی است آغاز کرد .

امروزه متخصصانی که در زمینه ی روغن گیری (روغنکشی) مشغول به کار هستند از روش های مختلفی برای استحصال روغن استفاده می کنند .یکی از این روش ها روغنگیری به روش پرس سرد ( کلد پرس ) میباشد.

روغن بدست آمده به روش پرس سرد با تاییده استاندارهای جهانی بهترین روغن از نظر ارزش تغذیه ای شناخته شده است . در این روش روغن با فشار مکانیکی روی دانه های روغنی زیر دمای ۴۵ درجه سانتی گراد استخراج می شود.

آنتی اکسیدان ، املاح و ویتامینهای طبیعی موجود در روغن تولید شده به روش پرس سرد کاملا در روغن استحصال شده حفظ می شود در صورتی که در روش های دیگر از بین رفته و تصفیه می شود.

در این روش از هیچ­گونه ترکیب شیمیایی استفاده نمی‌شود . روغن با استفاده از اعمال فشار به دانه ها در دمای پایین و بدون وارد کردن هرگونه آسیب به ساختار دانه‌ تولید می‌شود که در مرحله‌ی بعد، لِرد موجود در روغن تصفیه نمی شود بلکه بوسیله‌ی فیلتر جداسازی شده (فیلتر پرس و فیلتر میکرون ) و در آخر روغن با بالاترین سطح کیفیت آماده‌ی استفاده می‌شود.

در فروشگاه تولیدی روغن های خوراکی ، زیبایی و درمانی سلامتی  تمام دانه های روغنی به روش پرس سرد زیر نظر کارشناس مواد غذایی و اداره بهداشت  روغن گیری می شوند، تمام محصولات از مرغوب ترین و بهترین دانه های موجود در بازار استفاده شده تا با بهترین کیفیت و ضمانت خلوص به سراسر دنیا ارائه دهیم.