متداول ترین سوال ها که شاید سوال شما هم باشد!

بله  ، روغن آرگان روغن مناسبی برای خشکی ساقه مو است. ولی بهترین روغن برای خشکی ساقه مو روغن ترکیبی تقویت ساقه مو است.

ریزش مو ها در این مورد به دلیل چربی کف سر است و اگر مطمئن هستید که مشکل داخلی ندارید ، می توانید از روغن ترکیبی تقویت ریشه مو استفاده کنید. برای خشکی ساقه های مو هم می توانید از روغن ترکیبی تقویت ساقه مو که باعث جلوگیری از خشکی ، گره خوردگی و مو خوره مو می شود استفاده کنید.

مهم است که چه زمانی از زایمانتان گذشته است؟ بهترین راه پیشنهادی ما این است که یک عکس از ترک خود برای ما ارسال کنید که عمق ترک کاملا مشخص باشد تا به بهترین نحو به شما مشاوره دهیم.

ترکیب کرم شی باتر و روغن جوجوبا بهترین گزینه برای رفع ترک بدن از بین رفتن خشکی پوست است.

روغن آرگان بهترین روغن برای جوانسازی و شفاف کنندگی پوست است و از پیری زودرس جلوگیری می کند.

روغن هسته انار یک روغن بسیار مفید و عالی برای لایه برداری است ولی چون پوست دست را خشک می کند از کرم شی باتر برای آبرسانی در کنارش استفاده کنید.

هر دو  نوع روغن بالاترین کیفیت را دارا هستند ، با این تفاوت که روغن آرگان وارداتی تسویه شده است و به آن اسانس وارد شده و بوی بهتری دارد و روغن آرگان دانه وارداتی (تولید فروشگاه) فقط فیلتر شده و هیچ افزودنی ندارد و بوی دانه خالص آرگان می دهد.

دلیل سیاهی دور چشم اگر ارثی نباشد ، روغن ترکیبی دور چشم بهترین گزینه برای این مورد است.

بستگی به نوع بدن فرد ، ژنتیک ، نوع رژیم غذایی و نوع آب و هوا و چندین عامل دیگر در افراد مختلف متفاوت است و زمانی دقیقی نمی توان محاسبه کرد ، ولی اگر طبق دستور روش مصرف پیروی کنید و صبور باشد قطعا بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

روغن زیتون فرابکر برای تف دادن ، تهیه سس و سالاد مناسب است و جنبه ی درمانی دارد ولی روغن زیتون کم بو  مقاومت بیشتری در مقابل گرما دارد و برای سرخ کردن با شعله ملایم مناسب است.

از روغن کتان بستگی به نوع نیاز می شود برای هر دو حالت از آن استفاده کرد. می توانید صفحه روش مصرف آن را مشاهده کنید.

بله ، اما برای بعضی از روغن ها و اون هم به صورت غیر مسقیم. در صورت نیاز در روش مصرف آن ها ذکر شده است.